Kdo tu píše

marek-fotoJak již napovídá titulek blogu, jmenuji se Marek Gach. Původně pocházím z Českého Těšína ale již asi 9 let žiji a podnikám v Brně. Jsem zakladatelem a současně jedním z jednatelů firmy Kurzor, s. r. o. V době založení tohoto blogu, tedy v roce 2013 mi je 28 let.

V roce 2009 jsem vystudoval informatiku na VUT Brně. Na 2 roky jsem pak zavítal do akademických vod této fakulty. Po této zkušenosti jsem se naplno začal věnovat své firmě a jejímu dalšímu rozvoji.

V Kurzoru se naplno starám o realizaci e-commerce řešení a podílím se na vývoji ostatních systémů.

Jelikož se jedná o můj personální blog, zmíním nejzajímavější projekty, na kterých jsem se podílel. Pokud vás zajímají další projekty, na kterých se podíleli i ostatní lidé z Kurzoru, neváhejte navštívit naši firemní stránku www.kurzor.net

U projektů se například jednalo o „tak trochu jiný“ slevový server nabízející hlavně jazykové kurzy SlevyKurzu.cz. Současně průběžně pomáhám v programování a konzultacích panu Vladimíru Šánderovi. Ten je majitelem společnosti Vronli, která nabízí službu vzdáleného servisu počítačů přes internet. Prostřednictvím tohoto projektu jsem se podílel na integraci pro Centrum.cz, Intel, Comfor.cz, Realitní komora ČR, alza.cz či Ringier Axel Springer a pomáhal s redesignem domovských stránek projektu servisnaklik.cz. Aktuálně největším po roce vývoje (a neprospaných hodinách a litrech kafe) spuštěným projektem je katalogu jazykových škol a kurzů jazykovky.cz. Krom těchto projektů pomáhám s vývojem a konzultacemi i pro naše zahraniční partnery jako na příklad americký server RecruitLegal.com. Krom zmíněných jsem se podílel během posledních 2 let v Kurzoru na mnoha dalších menších projektech a řadě technických posouzení a analýz stávajících projektů a systémů.